Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Bydgoszcz: lataj balonem w Bydgoszczy

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Bydgoszczy

Planujesz przeżycie wyjątkowego lotu balonem w Bydgoszczy? W takim razie cieszymy się, że trafiłeś właśnie do nas, bo jesteśmy firmą, która oferuje zarówno wyjątkowy, jak i bardzo bezpieczny i profesjonalny lot balonem. Naszą ofertę wyróżnia między innymi to, że jest bardzo zróżnicowana. Znajdziesz w niej bowiem kilka rodzajów lotów, w tym loty grupowe, na które możesz zabrać paczkę ulubionych znajomych lub rodzinę, loty okolicznościowe, które są doskonałym sposobem na uczczenie różnego rodzaju okazji, loty na uwięzi, doskonale sprawdzające się podczas eventów, a także swobodne loty widokowe, w trakcie których poznasz przepiękne krajobrazy Bydgoszczy i okolic. To naprawdę dużo. A jeśli dołączysz do tego profesjonalizm naszych pilotów wynikający z tysięcy spędzonych w powietrzu godzin i najwyższą jakość techniczną balonów, z których korzystamy otrzymasz najlepszą ofertę w regionie. Lot balonem w Bydgoszczy? Tylko z nami.

4 rodzaje lotu balonem w Bydgoszczy

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Bydgoszczy w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Bydgoszczy z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Bydgoszczy – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Bydgoszczy

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.