Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Częstochowa: lataj balonem w Częstochowie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Częstochowie

Znamy ogromny potencjał krajobrazowy Częstochowy, dlatego naszą ofertę współtworzy organizacja lotu balonem w Częstochowie. Z nami poznasz piękno miasta oraz jego bliskich okolic, unosząc się kilka tysięcy metrów nad ziemią. Gwarantujemy – organizowane przez naszą firmę loty balonem są profesjonalne i bezpieczne. Zasługa leży po stronie najlepszego technicznie sprzętu i wyjątkowych umiejętności naszych pilotów, którzy nad ziemią spędzili naprawdę dużo czasu. Oferta naszej firmy jest maksymalnie wyjątkowa. Dowodem na to niech będzie fakt, że po zakończonym locie otrzymasz od nas imienny certyfikat, a na Twoje specjalne życzenie możemy przeprowadzić zabawny, lecz specjalistyczny chrzest aeronauty lub zorganizować piknik w powietrzu – w sam raz do uczczenia ważnej dla Ciebie okazji.

4 rodzaje lotu balonem w Częstochowie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Częstochowie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Częstochowie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Częstochowie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Częstochowie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.