Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Gdańsk: lataj balonem w Gdańsku

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Gdańsku

Loty widokowe w Gdańsku? Grupowe czy indywidualne? A może lot balonem z powodu konkretnej okazji? Wiedz, że jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem zajmujemy się organizacją każdego rodzaju lotu, w tym również lotu na uwięzi, dzięki któremu balon staje się wyjątkowym tarasem widokowym, w sam raz na event w Trójmieście. Na Twoje życzenie zorganizujemy wszystko od podstaw. Wybierzemy balony najwyższej jakości, obierzemy wyjątkową trasę, której nie zaproponuje Ci żadna inna firma i skorzystamy z umiejętności najlepszych pilotów, którzy mogą poszczycić się zarówno mnóstwem czasu spędzonego w powietrzu, jak i ważnymi nagrodami w locie na precyzję.

Profesjonalizm i kompleksowość – tego możesz się po nas spodziewać, bowiem często organizując loty balonem w Gdańsku oferujemy również szkolenie aeronautów, podarowujemy imienne certyfikaty dla każdego podróżującego z nami klienta, a całość kończymy uroczystym wypiciem lampki pysznego szampana. I to wszystko w atrakcyjnej, nieprzerażającej Twojego portfela cenie.

4 rodzaje lotu balonem w Gdańsku

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Gdańsku w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Gdańsku z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Gdańsku – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Gdańsku

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.