Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Gliwice: lataj balonem w Gliwicach

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Gliwicach

Zależy Ci na przeżyciu lotu balonem w Gliwicach zorganizowanym przez samych profesjonalistów? W takim razie trafiłeś w dobre miejsce. Jesteśmy bowiem firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i współpracą z pilotami, dla których kosz balonu to środowisko naturalne. Zorganizujemy Twój lot od podstaw. Zagwarantujemy najwyższej jakości sprzęt, wyjątkową trasę i oryginalne upominki wraz z zakończeniem lotu, na przykład imienny certyfikat aeronauty i lampkę pysznego szampana. Piknik w powietrzu i chrzest podróżnika? To też tworzy naszą ofertę, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej coś tylko dla siebie.

4 rodzaje lotu balonem w Gliwicach

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Gliwicach w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Gliwicach z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Gliwicach – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Gliwicach

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.