Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Gniezno: lataj balonem w Gnieźnie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Gnieźnie

Organizację lotów balonem przeprowadzamy m.in. w Gnieźnie, więc jeśli poszukujesz firmy, która zaplanuje i zrealizuje dla Ciebie profesjonalny, bezpieczny i wyjątkowy lot balonem w Gnieźnie, to wiedz, że trafiłeś w doskonałe miejsce. Dysponujemy mnóstwem miejsc startu oraz lądowania, najlepszymi w swojej kategorii balonami oraz współpracujemy z pilotami, którzy w balonowym koszu spędzili sporą część swojego życia, zdobywając doświadczenie zarówno sportowe, jak i krajobrazowe. Z nami możesz czuć się bezpiecznie, a żeby lot balonem w Gnieźnie zapadł w Twoją pamięć na jeszcze dłużej, już po zakończeniu podróży wręczymy Ci oryginalny, imienny certyfikat, będący dowodem na to, że zdecydowałeś się na lot balonem z naszym zespołem.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Gnieźnie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Gnieźnie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Gnieźnie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Gnieźnie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Gnieźnie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.