Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Gorzów Wielkopolski: lataj balonem w Gorzowie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Gorzowie

W Gorzowie Wielkopolskim działamy sprawnie i profesjonalnie, oferując klientom lot balonem – widokowy, grupowy, okolicznościowy oraz lot na uwięzi. Z nami poznasz piękny krajobraz Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic, i to nawet z wysokości kilku tysięcy metrów oraz, jeśli tylko istnieje taka potrzeba, to uświetnisz organizowany przez siebie eventu, wypożyczając nasz balon, który na potrzeby imprezy stanie się wyjątkowym tarasem widokowym. Jak widzisz, opcji jest mnóstwo. Przejrzyj naszą ofertę i zdecyduj, który rodzaj lotu balonem w Gorzowie Wielkopolskim interesuje Cię najbardziej. My ze swojej strony zapewniamy najwyższej jakości sprzęt, wyjątkową trasę przelotu oraz bezpieczeństwo, którego pilnować będą najbardziej doświadczeni piloci.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Gorzowie Wielkopolskim

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Gorzowie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Gorzowie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Gorzowie Wielkopolskim – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Gorzowie Wielkopolskim

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.