Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Inowrocław: lataj balonem w Inowrocławiu

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Inowrocławiu

Inowrocław to piękne miasto, zarówno z poziomu ziemi, jak i z lotu ptaka, zarówno latem, jak i zimą. Dziś, razem z naszą firmą, możesz przekonać się jak bardzo piękne. Wystarczy, że zdecydujesz się na zlecenie nam organizacji lotu balonem w Inowrocławiu. Bezpiecznego, profesjonalnego i wyjątkowego, pod względem trasy przelotu, którą opracujemy specjalnie na Twoje zlecenie, ale również miejsc lądowania oraz startu, bo tutaj, jako jedna z niewielu firm w całej Polsce, możemy poszczycić się większą swobodą, wynikającą z trudnych do zdobycia pozwoleń. Lot balonem w Inowrocławiu możemy zorganizować wiosną, latem, jesienią lub zimą. Możemy lecieć w pojedynkę lub w grupie, jeśli tylko zechcesz zabrać w podróż paczkę znajomych, przyjaciół, a może krewnych. Z chęcią zorganizujemy także lot okolicznościowy, ku uczczeniu ważnego dla Ciebie dnia. Kompleksowość i profesjonalizm – to nasze priorytety, i z chęcią udowodnimy Ci, jak dobrze o nie dbamy.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Inowrocławiu

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Inowrocławiu w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Inowrocławiu z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Inowrocławiu – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Inowrocławiu

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.