Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Jaworzno: lataj balonem w Jaworznie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Jaworznie

Planujesz przeżyć lot balonem w Jaworznie? Z chęcią go dla Ciebie zorganizujemy, niezależnie od tego, czy interesuje Cię lot grupowy, okolicznościowy, lot widokowy czy lot na uwięzi. Każdy z nim bowiem zasila naszą ofertę i każdy z nich organizujemy w dbałości o nawet najmniejszy szczegół. Po nas możesz spodziewać się kompleksowego i profesjonalnego działania. Opracujemy trasę przelotu, której do tej pory nie poznał nikt inny, wybierzemy najlepsze balony z najlepszych i zaprosimy do lotu pilotów, którzy na lotach balonem zjedli zęby, krótko mówiąc – fachowców. Co więcej, zadbamy o to, byś z lotu balonem w Jaworznie zorganizowanym przez nasz zespół wyniósł coś więcej, niż piękne wspomnienia. Wręczymy Ci imienny certyfikat, potwierdzający podróżowanie z naszą firmą.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Jaworznie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Jaworznie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Jaworznie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Jaworznie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Jaworznie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.