Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Jelenia Góra: lataj balonem w Jeleniej Górze

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Jeleniej Górze

Lot balonem w Jeleniej Górze? To jeden z ciekawszych pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Z nami możliwe nie tylko w pojedynkę, ale również z grupą znajomych, przyjaciół lub krewnych. Oferujemy bowiem m.in. loty grupowe, podczas których obsługujemy aż 8 balonów jednocześnie. Loty widokowe, w trakcie których poznasz piękno Jeleniej Góry i okolic? Jak najbardziej – dzięki lotom swobodnym. Balon jako uatrakcyjnienie organizowanego przez Ciebie eventu? To też wchodzi w grę, dzięki lotom na uwięzi. Z nami możesz nawet świętować rocznicę urodzin, imienin, zaręcz lub ślubu. Oferujemy bowiem także loty okolicznościowe, w trakcie których możemy zorganizować romantyczny lot dla dwojga lub piknik w powietrzu. Jak widzisz, kompleksowość – to nasza najpiękniejsza cecha, obok której stoi profesjonalizm. To dzięki niemu zaplanowany i wykonany przez nasz zespół lot balonem w Jeleniej Górze okaże się bezpieczny, wygodny i wyjątkowy.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Jeleniej Górze

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Jeleniej Górze w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Jeleniej Górze z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Jeleniej Górze – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Jeleniej Górze

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.