Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Kalisz: lataj balonem w Kaliszu

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Kaliszu

Lot balonem w Kaliszu to doskonały pomysł na przeżycie intensywnych pod względem emocji chwil przy jednoczesnym poznaniu pięknego krajobrazu miasta i jego okolic. Jeśli tylko zdecydujesz się na organizację lotu przez nasz zespół, możesz spać spokojnie – organizację przeprowadzimy od A do Z, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wykorzystamy najlepsze pod względem jakości balony, opracujemy niepowtarzalną trasę przelotu, a do dowodzenia wykorzystamy doświadczonych pilotów, którzy na koncie mają zarówno loty krajowe, jak i zagraniczne, loty widokowe, jak i sportowe. Większych fachowców nie sposób spotkać, naprawdę. Organizowany przez nas lot balonem w Kaliszu zagwarantuje Ci mnóstwo wspomnień, o których żywot zadbamy, wręczając Ci, tuż po zakończeniu podróży, imienny i pełnoprawny certyfikat.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Kaliszu

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Kaliszu w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Kaliszu z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Kaliszu – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Kaliszu

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.