Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Karpacz: lataj balonem w Karpaczu

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Karpaczu

Miejscowości położone w bliskim sąsiedztwie gór to doskonałe miejsce na zorganizowanie lotu balonem w Karpaczu. Wiedzą o tym nasi klienci i wiemy o tym również my, dlatego naszą balonową ofertę tworzy m.in. lot balonem w Karpaczu. Chcesz poznać piękno Karpacza z wysokości kilku tysięcy metrów i poczuć we włosach wiatr, którego z całą pewnością nie poczujesz, przebywając na ziemi? Wybierz działanie naszej firmy. Na Twoje życzenie zorganizujemy w pełni bezpieczny, wygodny i niepowtarzalny lot balonem. Skorzystamy bowiem wyłącznie z umiejętności pilotów o wieloletnim doświadczeniu, najlepszych pod względem technicznym balonów i opracujemy trasę przelotu, której nie poznał jeszcze nikt inny, a dzięki której poznasz piękno całego Karpacza i okolic. To jak, zainteresowany? Czekamy na Ciebie, razem z naszym certyfikatem, który z chęcią wręczymy Ci po zakończeniu podróży.

4 rodzaje lotu balonem w Karpaczu

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Karpaczu w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Karpaczu z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Karpaczu – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Karpaczu

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.