Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Koszalin: lataj balonem w Koszalinie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Koszalinie

    Myślisz, że Koszalin jest jeszcze ładniejszy z lotu ptaka, z wysokości kilku tysięcy metrów? Cóż, warto się przekonać, i z nami możesz. Jesteśmy firmą, która organizacją lotu balonem w Koszalinie zajmuje się od lat i która spełniała podróżnicze marzenia zarówno klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Dysponujemy dużymi, bezpiecznymi balonami i współpracujemy z pilotami, którzy mogą poszczycić się tysiącami godzin spędzonymi w powietrzu. Z nami przeżyjesz wyjątkowy lot balonem w Koszalinie, w trakcie którego posłuchasz podróżniczych opowieści naszych pilotów i po którym dostaniesz od nas pełnowartościowy, imienny certyfikat. Pamiątek będzie dużo. Podobnie jak wspomnień.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Koszalinie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Koszalinie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Koszalinie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Koszalinie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Koszalinie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.