Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Legnica: lataj balonem w Legnicy

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Legnicy

    Chcesz przekonać się, jak wygląda Legnica z lotu ptaka? Teraz masz szansę. Jesteśmy bowiem firmą, która na Twoje życzenie zorganizuje lot balonem w Legnicy, i to od podstaw. Z nami możesz poznać piękno krajobrazu miasta oraz okolic i przeżyć chwile, które na długo zapadną w Twoją pamięć. Zapewniamy niepowtarzalną trasę lotu, wygodę dużego kosza oraz bezpieczeństwo, dzięki temu, że balonem kierować będą wyłącznie doświadczeni piloci, którzy poszczycić się mogą zarówno sportowymi, jak i widokowymi lotami balonem. Co więcej, po zakończonym locie otrzymasz od nas oryginalny, imienny certyfikat, który będąc potwierdzeniem przeżytego z nami lotu spełni również rolę doskonałej pamiątki.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Legnicy

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Legnicy w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Legnicy z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Legnicy – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Legnicy

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.