Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Leszno: lataj balonem w Lesznie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Lesznie

    Lot balonem w Lesznie to pomysł na spędzenie wolnego czasu dla wszystkich tych, którzy cenią sobie intensywne pod względem emocji chwile oraz piękno – nie tylko to z poziomu ziemi, ale także z wysokości kilku tysięcy metrów. Na Twoje życzenie zorganizujemy lot najwyższych… lotów, a więc bezpieczny, wygodny i wyjątkowy. Zaprosimy najlepszych w swojej dziedzinie pilotów, skorzystamy z nowoczesnych balonów o dużych koszach i opracujemy taką trasę przelotu, której do tej pory nie poznał nikt inny. Na końcu wręczymy Ci jedyny w swoim rodzaju, imienny certyfikat i podziękujemy lampką pysznego szampana za to, że zdecydowałeś się przeżyć lot balonem w Lesznie właśnie z naszym zespołem.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Lesznie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Lesznie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Lesznie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Lesznie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Lesznie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.