Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Łódź: lataj balonem w Łodzi

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Łodzi

Zechcieliby Państwo spełnić swoje marzenia dotyczące lotu balonem w Łodzi? My zrealizujemy je profesjonalnie, bezpiecznie, od podstaw. Wykorzystamy najwyższej jakości sprzęt i skorzystamy z umiejętności doświadczonych pilotów, którzy na swoim koncie mają zarówno tysiące godzin spędzonych w powietrzu, jak i najlepsze tytułu sportowe w locie na precyzję. Z nami doświadczysz najlepszego lotu balonem w Łodzi, który zakończymy wręczeniem imiennego certyfikatu i lampką pysznego szampana.Nasza oferta rozbudowana jest po brzegi. Dowodem na to niech będzie fakt, że proponujemy organizację aż czterech rodzajów lotu – lotu grupowego, okolicznościowego, na uwięzi, a także lotu widokowego w Łodzi. Na tym terenie działamy od lat i przez ten czas zdążyliśmy zdobyć pozwolenia, których brakuje innym firmom. Dzięki nim start i lądowanie realizujemy w niemalże każdym miejscu, w bliskich okolicach Łodzi.

4 rodzaje lotu balonem w Łodzi

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Łodzi w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Łodzi z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Łodzi – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Łodzi

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.