Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Lublin: lataj balonem w Lublinie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Lublinie

    Jeśli interesuje Cię lot balonem w Lublinie, to wiedz, że trafiłeś w doskonałe miejsce. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem oraz doświadczeniem i zajmujemy się organizowaniem lotów najwyższych… lotów. Z nami masz szansę poznać piękny krajobraz Lublina i okolicznych terenów – temu służy swobodny lot widokowy w Lublinie, odbyć lot w dużej grupie znajomych lub rodziny, uczcić ważną dla Ciebie okazję dzięki lotowi okolicznościowemu, a nawet urozmaicić harmonogram organizowanego przez siebie eventu – do tego przydaje się lot na uwięzi. Jak widzisz, nasza oferta jest bardzo rozbudowana, a nasze działanie kompleksowe. Co więcej, bardzo profesjonalne, bo współpracujemy wyłącznie z najbardziej doświadczonymi pilotami, którzy na koncie mają tysiące godzin spędzonych wysoko nad ziemią oraz najlepszego pod względem technicznym sprzętu. Nasze balony są maksymalnie bezpieczne i doskonale sprawdzają się również na pierwszy przelot balonem w Lublinie.

4 rodzaje lotu balonem w Lublinie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Lublinie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Lublinie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Lublinie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Lublinie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.