Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Lot balonem – Piła: lataj balonem w Pile

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Pile

    Każda okazja jest dobra do zorganizowania lotu balonem, także w Pile. Jeśli tylko chcesz przeżyć odrobinę intensywnych pod względem emocji chwil i poznać piękno miasta z wysokości kilku tysięcy metrów – skontaktuj się z nami. Na Twoje życzenie podejmiemy się organizacji lotu, dbając zarówno o to, by trasa przelotu była na maksa wyjątkowa, jak i o to, by wszystko przebiegało całkowicie bezpiecznie. Ku temu skorzystamy z nowoczesnych balonów i zdolności pilotów, którzy w balonowym koszu spędzili co najmniej połowę swojego życia. To specjaliści, którzy nie tylko zadbają o Twoje bezpieczeństwo, ale również chętnie podzielą się podróżniczymi historyjkami, których, uwierz, mają w rękawie co nie miara. Nasze loty to kameralna, klimatyczna atmosfera i piękne wspomnienia, których nie zapomnisz na bardzo długo. Zadba o to m.in. wręczony Ci przez nas imienny certyfikat.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Pile

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Pile w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Pile z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Pile – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Pile

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.