Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Poznań

Lot balonem – Poznań: lataj balonem w Poznaniu

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Poznaniu

    Na Twoje życzenie zorganizujemy bezpieczny i dopięty na ostatni guzik lot balonem w Poznaniu. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół, skorzystamy wyłącznie z najlepszego sprzętu, obierzemy trasę, jakiej nie opracowała jeszcze żadna firma i włączymy do tego tylko najbardziej doświadczonych pilotów, którzy mogą poszczycić się mnóstwem godzin spędzonych w powietrzu. Z nami przeżyjesz niezapomniane chwile.     Oferujemy loty grupowe, w których obsługujemy nawet osiem balonów jednocześnie, loty okolicznościowe, dzięki którym nasi klienci upamiętniają najważniejsze dla nich dni, loty na uwięzi, w trakcie których balon pełni rolę tarasu widokowego oraz widokowe loty balonem w Poznaniu, dzięki którym możliwe jest podziwianie przepięknych krajobrazów miasta oraz okolic. Różnorodność i profesjonalizm – to dwa słowa, które najrzetelniej opisują nasze działanie. Mamy nadzieję, że i Ty się pod tym podpiszesz.

4 rodzaje lotu balonem w Poznaniu

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Poznaniu w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Poznaniu z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Poznaniu – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Poznaniu

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.