Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Siedlce

Lot balonem – Siedlce: lataj balonem w Siedlcach

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Siedlcach

    Zastanawiasz się, czy istnieje na rynku firma, która zajmie się na Twoje życzenie zorganizowaniem lotu balonem w Siedlcach? My mówimy – istnieje. I mówimy o nas samych. Jesteśmy bowiem profesjonalną, doświadczoną firmą, która na koncie ma co najmniej kilkaset zorganizowanych lotów – zarówno widokowych, jak i grupowych, okolicznościowych i na uwięzi. Kompleksowość to nasza kolejna cecha. Jeśli tylko zdecydujesz się na nasze usługi organizacyjne, zadbamy o to, by trasa przelotu była oryginalna i wartościowa pod względem krajobrazowym, wykorzystamy najwygodniejsze, nowoczesne balony i skorzystamy z umiejętności oferowanych przez najsprawniejszych pilotów. Brzmi ciekawie? Skontaktuj się z nami, a rozpoczniemy działanie.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Siedlcach

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Siedlcach w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Siedlcach z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Siedlcach – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Siedlcach

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.