Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Stargard

Lot balonem – Stargard: lataj balonem w Stargardzie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Stargardzie

    Każde miasto, w tym również Stargard, wygląda przepięknie z lotu ptaka. Wiemy o tym doskonale, bo loty balonem to nasza pasja. Teraz, na Twoje życzenie możemy podjąć się organizacji lotu balonem w Stargardzie – zarówno lotu indywidualnego, grupowego, z powodu konkretnej okazji lub tzw. lotu na uwięzi, idealnego na każdego rodzaju imprezę. W każdym z nich zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, wygodę i o to, by lot był maksymalnie wyjątkowy. Ku temu obierzemy jedyną w swoim rodzaju trasę, skorzystamy z dużych i nowoczesnych balonów oraz umiejętności pilotów, którzy w swojej balonowej pasji odbyli już co najmniej kilkaset podróży. Co więcej, chwilę po zakończeniu loty wręczymy Ci oryginalny, imienny certyfikat przelotu – dowód na to, że zdecydowałeś się na lot z najlepszą w regionie firmą.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Stargardzie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Stargardzie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Stargardzie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Stargardzie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Stargardzie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.