Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Szczecin

Lot balonem – Szczecin: lataj balonem w Szczecinie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Szczecinie

    Marzy Ci się lot balonem w Szczecinie? Nic dziwnego. To piękne miasto, w przypadku którego wręcz trudno powiedzieć, czy lepiej wygląda z poziomu ziemi czy z dużej wysokości. Z nami będziesz mógł się przekonać. Organizujemy bowiem profesjonalne, bezpieczne loty widokowe balonem, od podstaw. Oferujemy najlepszy sprzęt, wyjątkową trasę przelotu i obsługę przez najlepszych w swoim fachu pilotów, a także zróżnicowaną bazę przelotów. Musisz bowiem wiedzieć, że jako firma z wieloletnim doświadczeniem lotniczym oferujemy loty grupowe, loty okolicznościowe, swobodne loty widokowe i loty na uwięzi, szczególnie mile widziane podczas różnego rodzaju imprez, nawet tych masowych. Z nami zorganizujesz więc dosłownie każdy rodzaj lotu. W pełni profesjonalnie i kompleksowo, a także wyjątkowo, bo dla naszych klientów mamy przygotowane niespodzianki – imienne, pełnoprawne certyfikaty, szkolenia aeronauty i pysznego szampana, którym w momencie zakończenia lotu chętnie się podzielimy.

4 rodzaje lotu balonem w Szczecinie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Szczecinie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Szczecinie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Szczecinie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Szczecinie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.