Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Warszawa

Lot balonem – Warszawa: lataj balonem w Warszawie

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Warszawie

Interesuje Cię zorganizowanie lotu balonem nad Warszawą? W takim razie doskonale, że trafiłeś właśnie do nas. Jesteśmy bowiem profesjonalną firmą, z wieloletnim doświadczeniem na koncie, która oferuje bezpieczny i pełen wrażeń lot balonem w Warszawie. Na myśli mamy tutaj zarówno grupowe loty widokowe, loty okolicznościowe i na uwięzi, w trakcie których balon staje się tarasem idealnym do podziwiania okolicznych terenów.

Z nami poznasz, czym jest kompleksowe działanie. Każdy lot organizujemy bowiem od podstaw, od przysłowiowego A do Z, zapewniając atrakcyjną trasę przelotu, bezpieczeństwo i rozrywkę na pokładzie oraz certyfikat po, jeśli klient przeżywa z nami swój pierwszy lot balonem. Każdy z lotów prowadzony jest przez doświadczonych pilotów, którzy odbyli tysiące podróży, a większość z nich zakończyli zdobyciem nagród i wyróżnień, szczególnie jeśli chodzi o loty na precyzję. Z nami przeżyjesz niezapomnianą podróż, o której nie zapomnisz przez najbliższe lata.

4 rodzaje lotu balonem w Warszawie

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Warszawie w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Warszawie z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Warszawie – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Warszawie

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.