Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Włocławek

Lot balonem – Włocławek: lataj balonem we Włocławku

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem we Włocławku

        Lot balonem we Włocławku to dobry sposób na wyjątkowe spędzenie wolnego czasu i zdobycie wspomnień, które zostaną z Tobą na zawsze. Jeśli zależy Ci na tym, by lot był rzeczywiście wyjątkowy, a przy tym zorganizowany profesjonalnie, w trosce o bezpieczeństwo – wybierz nas. Jesteśmy firmą, która może pochwalić się setkami zorganizowanych lotów. Nasi piloci latali zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasze balony posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa, a my, jako zespół, dysponujemy certyfikatami, które pozwalają nam startować i lądować w wielu ciekawych, niedostępnych dla większości miejsc. Co więcej, nie zamykamy się wyłącznie w organizacji widokowych lotów balonem we Włocławku. Na naszą ofertę składają się również loty grupowe, okolicznościowe i na uwięzi, o których przeczytasz poniżej.    

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem we Włocławku

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem we Włocławku w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem we Włocławku z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem we Włocławku – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem we Włocławku

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.