Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Wrocław

Lot balonem – Wrocław: lataj balonem we Wrocławiu

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem we Wrocławiu

    Jesteśmy profesjonalną firmą, która zajmuje się organizowaniem lotów balonem, również we Wrocławiu. Na naszą korzyść przemawia zarówno najwyższej jakości sprzęt, jak i współpraca z doświadczonymi pilotami, mającymi na koncie tysiące godzin spędzonych w powietrzu. Na Twoje życzenie zorganizujemy, w zależności od chęci, lot grupowy, lot okolicznościowy, lot na uwięzi lub swobodny lot widokowy we Wrocławiu, dzięki któremu będziesz miał szansę spojrzeć na piękny krajobraz miasta oraz jego okolic.     Przy realizacji każdego z balonowych zadań stawiamy na pełen profesjonalizm i kompleksowość, dlatego to właśnie nam klienci zlecają organizację pełnego wrażeń, romantycznego lotu dla dwojga, a nawet pikniku w powietrzu. Każdemu z podróżujących z nami gości wręczamy imienny certyfikat już po zakończeniu lotu i proponujemy przeprowadzenie zabawnego, lecz specjalistycznego szkolenia aeronauty. To jednak zawiera się w naszej ofercie dodatkowej, dlatego jeśli nie interesują Cię tak intensywne w emocjach przygody, żaden problem. Wiedz, że i tak zorganizujemy dla Ciebie najlepszy lot balonem we Wrocławiu, i to od przysłowiowego A do Z.

4 rodzaje lotu balonem we Wrocławiu

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem we Wrocławiu w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem we Wrocławiu z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem we Wrocławiu – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem we Wrocławiu

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.