Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Zabrze

Lot balonem – Zabrze: lataj balonem w Zabrzu

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Zabrzu

        Naszą ofertę organizowania lotów balonem kierujemy również do klientów zainteresowanych lotem balonem w Zabrzu. To miasto oferujące przepiękne krajobrazy, i z nami je poznasz, i to z dużej wysokości. Wszystko dzięki sprzętowi o najwyższej jakości, wyjątkowym trasom przelotu i pilotom, których umiejętności przyćmiewają nawet najlepszych sportowców. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie, bo oferujemy kilka rodzajów lotów, w tym nawet loty grupowe i okolicznościowe. Cena każdego z nich jest bardzo atrakcyjna, a wylot i lądowanie? Dysponujemy ogromną liczbą punktów, w których możemy je przeprowadzić, w tym większość z nich bardzo blisko miasta.    

4 rodzaje lotu balonem w Zabrzu

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Zabrzu w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Zabrzu z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Zabrzu – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Zabrzu

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.