Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Zielona Góra

Lot balonem – Zielona Góra: lataj balonem w Zielonej Górze

LOTY GRUPOWE – LOTY OKOLICZNOŚCIOWE – LOTY SWOBODNE – LOTY NA UWIĘZI

Lot balonem w Zielonej Górze

Od dawna marzysz o locie balonem w Zielonej Górze i teraz zdecydowałeś się na realizację tego marzenia? Z realizacją marzeń, szczególnie tych, o podniebnych podróżach, radzimy sobie rewelacyjnie. Naprawdę. Wybierając naszą firmę, możesz być pewien, że przelot balonem odbędzie się według wyjątkowej, opracowanej na potrzeby tego jednego lotu trasy i że nad bezpieczeństwem całego przedsięwzięcia będzie czuwać nie kto inny, jak nasze grono niezastąpionych, doświadczonych pilotów. Balony – dysponujemy tylko takimi o najwyższej jakości, a każdemu klientowi wręczamy imienny certyfikat przelotu, który może być nie lada pamiątką na długie lata. Możesz na nas liczyć niezależnie od tego, jaki rodzaj lotu balonem w Zielonej Górze Cię interesuje. W naszej ofercie znajdziesz bowiem zarówno loty grupowe, okolicznościowe, swobodne loty widokowe, jak i loty na uwięzi.

Wyślij zapytanie

4 rodzaje lotu balonem w Zielonej Górze

Loty grupowe

Nic nie zapewnia większej satysfakcji niż lot balonem w Zielonej Górze w towarzystwie znajomych, przyjaciół lub rodziny. Z nami to możliwe, bo oferujemy loty grupowe, w trakcie których możemy obsługiwać nawet 8 balonów jednocześnie, lecących w niedalekiej odległości od siebie.

Loty okolicznościowe

Lot balonem w Zielonej Górze z konkretnej okazji – urodzin, imienin lub rocznicy ślubu? Organizujemy takie i dbamy o to, by były na maksa wyjątkowe, dzięki czemu dany dzień zapadnie w Twojej pamięci na znacznie dłużej. W ramach lotu okolicznościowego proponujemy także zorganizowanie pikniku w powietrzu.

Loty swobodne

Naszym klientom oferujemy również organizację swobodnego lotu widokowego balonem w Zielonej Górze – z dowolnego miejsca, byle odpowiednio oddalonego od miasta. Największą zaletą takich lotów są niewątpliwie aspekty podróżnicze i krajobrazowe, a także ciekawostki, które z chęcią nasi piloci opowiadają podróżującym.

Loty na uwięzi

Na różnego rodzaju eventach świetnie sprawdzają się loty na uwięzi. Wtedy balon staje się tarasem widokowym, a goście imprezy mogą podziwiać pobliskie krajobrazy, piękne warunki pogodowe i robić zdjęcia, które później stają się doskonałą pamiątką i robią furorę we wszystkich social mediach.

Sprawdź, jak latamy!

Dane kontaktowe

Zamów lot balonem w Zielonej Górze

[contact-form-7 id=”157bab7″ title=”Contact 4 – Contact Form”]

Reklama na balonie

Chcesz rozreklamować swoją markę w oryginalny i, co najważniejsze, skuteczny sposób? Sprawdź naszą reklamę na balonie. Oferujemy ogromną powierzchnię reklamową i jej prezentację zarówno w trakcie swobodnego lotu nad miastem, jak i każdego rodzaju eventu, kiedy to z balonu stworzymy swego rodzaju taras widokowy, unoszący się nad polem imprezy nawet na wysokość kilkudziesięciu metrów.